Dantų implantai ir implantavimas Kaune | KIC klinika
8-37 775070

KAS YRA DANTŲ IMPLANTAI?

Žmogaus dantis susideda iš kelių dalių: vainiko (dalis, kuri matoma virš dantenų) ir šaknies (žandikaulyje po dantenomis esanti nematoma dalis). Dantį savo vietoje laiko šaknis.

Danties implantas – tai dirbtinė danties šaknis. Implantas yra mažas sraigtelis, kuris yra įsukamas į žandikaulio kaulą ir tampa tikrosios šaknies pakaitalu.

Dantų implantai yra pagaminti iš titano. Šis metalas yra dažniausiai naudojamas chirurgijoje, nes jis yra labiausiai suderintas su žmogaus biologija. Įsriegti dantų implantai gali džiuginti visą gyvenimą, tačiau reikia nepamiršti, kad implantuotus dantis taip pat reikia kruopščiai prižiūrėti ir jais rūpintis.

DANTŲ IMPLANTŲ IR IMPLANTAVIMO KAINOS

Implantavimas Medentika implantais 570 Eur
Implantavimas Straumann implantais 696 Eur

KAIP VYKSTA DANTŲ IMPLANTACIJOS PROCEDŪRA?

Gydytojas pirmiausia turi nustatyti, ar Jums reikalingi dantų implantai. Nustačius poreikį, prieš pradedant gydymą, detaliai išanalizuojama paciento būklė, įvertinami įvairūs faktoriai ir aplinkybės bei sudaromas individualus gydymo planas, nurodant visą gydymo eigą.

Tai labai svarbus momentas dantų implantacijoje, todėl itin svarbu pasirinkti gydytoją odontologą – burnos chirurgą, turintį tiek teorinių žinių, tiek jų taikymo įvairiais dantų implantavimo atvejais patirties.

ĮPRASTI DANTŲ IMPLANTAVIMO ETAPAI

Toliau nurodyti etapai ir terminai yra orientaciniai. Konsultacijos metu gydytojas pateikia rekomendacijas ilgalaikiam rezultatui pasiekti pagal individualią situaciją.

KĄ SVARBU ŽINOTI PO DANTŲ IMPLANTACIJOS?

Pirmąją parą po implantacijos venkite karšto, aštraus maisto, intensyvaus kramtymo, negerkite kavos ir juodos arbatos.
Siekiant, jog patinimas būtų mažesnis, pirmąją dieną, reguliariai šaldykite skruostą, darydami pertraukas.
Pirmąją dieną daugiau laiko praleiskite sėdimoje padėtyje, o atsigulę pasidėkite antrą pagalvę, kad galva būtų aukščiau.
Pirmąją savaitę naudokite burnos skalavimo skystį su chlorheksidinu, vėliau skalaukite pagal gydytojo nurodymus. Griežtai laikykitės rekomendacijų.
Pirmąją dieną dantų nevalykite, darykite tai tik nuo antrosios dienos, atsargiai ir tik minkštu dantų šepetėliu.
Savavališkai nenaudokite medikamentų. Pasitarkite su savo gydytoju ir vaistus vartokite pagal jo rekomendacijas.
Norėdami nepakenkti žaizdos gijimui ir implanto prigijimui, nerūkykite mažiausiai 2 savaites bei nevartokite alkoholio 7 dienas po procedūros.
Atsižvelgiant į atliktas procedūras, pagal gydytojo rekomendacijas, 1–14 dienų po implantacijos, vengkite fizinio krūvio, kaitinimosi pirtyje.

Su implantavusiu gydytoju susisiekite nedelsiant, jei jaučiate stiprų skausmą, nesustoja kraujavimas, praėjus keletui dienų po implantacijos savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, operuotoje srityje stipriai patinsta audiniai, skauda ryjant seiles ar sumažėja išsižiojimas.

KAS YRA SEDACIJA?

Sedacija arba kitaip – anestezija -yra procedūra, kai medikamentais sukeliamas lengvas slopinimas ir raminimas, siekiant suteikti pacientui komforto ir ramybės gydymo metu.

KAS VYKSTA SEDACIJOS METU?

Taikant sedaciją, žmogus panyra š ramybes būseną, yra mieguistas, nejaučia skausmo, baimės, nerimo, o taip pat išnyksta laiko pojūtis. Po atliktos procedūros pacientas yra lengvai pažadinamas. Atliekama profesionalių gydytojų, sedacija – paprasta ir naudinga procedūra.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE DANTŲ IMPLANTUS

Ar dantų implantai ilgaamžiai?

Patiems dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Implantavimo ilgaamžiškumas priklauso nuo daugelio faktorių. I-is faktorius – kaulo kokybė ir storis. Kuo geresnės kokybės kaulas, tuo didesnė tikimybė, kad implantas prigis geriau ir ilgam laikui. II-is faktorius – paciento asmeninė dantų priežiūra pasibaigus gydymui. III-is lemiantis faktorius – implantuojančio gydytojo patirtis ir gebėjimai. Ir IV-is faktorius – kokybiškai atliktas protezavimas. Jei bus neteisingai suformuotas danties protezas po implantacijos, kandimo jėgos gali pasiskirstyti netolygiai ir tai gali nulemti trumpesnį implanto funkcionavimo laiką.

Į ką kreiptis dėl dantų implantavimo?

Geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai dantų implantai sriegiami gydytojo specialisto – veido, burnos ir žandikaulių chirurgo, periodontologo. Kauno implantologijos centre, siekiant pacientams geriausių rezultatų, implantuoja tik ilgametės patirties įgiję ir nuolat žinias atnaujinantys burnos, veido ir žandikaulių chirurgai bei protezavimo specialistai.

KIC klinika rūpinasi Jūsų sveika šypsena!

Konsultacijai užsiregistruoti galite internetu www.kicklinika.lt arba tel. nr. 8 37 775070.

Gydytojai

Gvidas Jankauskas, gydytojas burnos chirurgas
Gvidas Jankauskas, gydytojas burnos chirurgas

Burnos chirurgija, dantų implantavimas, kaulo rekonstrukcijos.

Daugiau 
Inesa Stigienė, gydytoja periodontologė
Inesa Stigienė, gydytoja periodontologė

Dantų implantavimas, periodontologija, lazerinė odontologija, burnos chirurgija.

Daugiau 
Prof. Dainius Razukevičius, gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas
Prof. Dainius Razukevičius, gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas

Apatinio smilkininio žandikaulio sąnario chirurgija, ortognatinė chirurgija, kaulo rekonstrukcijos operacijos, implantavimas.

Daugiau 
Natalja Rudnikevič, gydytoja anesteziologė reanimatologė
Natalja Rudnikevič, gydytoja anesteziologė reanimatologė

Anesteziologija.

Daugiau 
Med. m. dr. Jan Pavel Rokicki, gydytojas burnos chirurgas
Med. m. dr. Jan Pavel Rokicki, gydytojas burnos chirurgas

Burnos chirurgija, dantų implantavimas, kaulo rekonstrukcijos, apatinio smilkininio žandikaulio sąnario gydymas.

Daugiau 

Registracija internetu

    Vizito laikas: