3D dantų kompiuterinė tomografija Kaune | KIC klinika
8-37 775070

3D kompiuterinė tomografija

Diagnostiniai tyrimai su naujausiomis technologijomis

REGISTRACIJA

Dirbti tik su moderniausia įranga – vienas iš Kauno implantologijos centro veiklos principų. Šiuolaikinė odontologija neatsiejama nuo pažangių technologijų ir išsamių diagnostinių tyrimų, nes tik tiksliai diagnozavus odontologines problemas, gali būti užtikrinamas saugus ir efektyvus gydymas.

KOMPIUTERINIS TOMOGRAFAS

Kauno implantologijos centro klinikoje veikia naujas i-CAT FLX kompiuterinis tomografas – vienas iš keleto tokio lygio kompiuterinių tomografų Europoje bei vienas tiksliausių pasaulyje. Šiuo kompiuteriniu tomografu daromos 3D kompiuterinės tomogramos nuotraukos, kuriomis naudojasi gydytojai odontologai, gydytojai ortopedai, ortodontai, burnos, veido ir žandikaulių chirurgai, otorinolaringologijos ir kiti specialistai. Šiuo metu kompiuterinė tomografiją naudojama kaip viena tiksliausių diagnostikos priemonių. Procedūra trunka tik 4,8 sek.

3D tomografas gali būti naudojamas ruošiantis dantų implantacijos, dantų rovimo ar kitoms chirurginėms procedūroms. Tomografas padeda gydytojui detaliai išnagrinėti informaciją ir tiksliai diagnozuoti, suplanuoti efektyviausią gydymą bei pasiekti geriausius rezultatus.

Kauno implantologijos klinikoje naudojamas i-CAT kompiuterinis tomografas šešerius metus iš eilės apdovanotas „Best of Class“ technologijos apdovanojimu už didžiausią vaizdo tikslumą, pasiektą naudojant minimalų spinduliuotės kiekį.

PRIVALUMAI

  • 3D erdvėje tiksliai atkuriama paciento anatomija,
  • aukšta raiška,
  • galima nuskenuoti visą galvą arba atskirą galvos sritį,
  • gydytojas mato tūrinį vaizdą visomis reikiamomis kryptimis,
  • padeda paruošti tiksliausią gydymo planą, mažesnė apšvitos dozė nei panoraminės nuotraukos.

Registracija internetu

    Vizito laikas: