8-37 775070

Apie mus

Tiksli diagnozė, aiškus ir efektyvus gydymo planas bei profesionalus specialistų darbas. Šios sąlygos užtikrina efektyviausius gydymo rezultatus. Jauki ir patogi aplinka, kurioje profesionalus, atviras ir geranoriškas bendravimas užtikrina pasitikėjimą.

KREIPKITĖS KONSULTACIJAI

Žinome tai ir kuriame tokią aplinką Kauno implantologijos centre kartu su gydytojais chirurgais, gydytojais odontologais, higienistais ir kitais specialistais, kurie visada pasirengę Jums padėti.

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis – ilgametę patirtį sukaupę ir šiuolaikinio mokslo metodus taikantys specialistai, dirbantys tik su patikimomis bei sertifikuotomis medžiagomis bei naujausia modernia įranga, Jums patars ir kartu nuspręsite dėl konkrečių procedūrų būtinumo.

Atsiliepimai

Labai dėkoju už rūpestingą darbą. Puikus personalas, tikimės ir gerų rezultatų 😉 Sėkmės Jūsų darbuose.

Jolita ir Austėja 2020-01-10

Profesionalumas, atsakingumas, kompetencija, šiuolaikinės technologijos – tai yra tai, kas išskiria KIC iš kitų klinikų. Dėkoju už suteiktą pagalbą, profesionalias konsultacijas ir nuoširdų bendravimą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. Stiprybės ir ištvermės darbuose.

Ovidija 2019-09-25

Visada labai malonus klinikos darbuotojų sutikimas, profesionalus, aukšto lygio aptarnavimas, o apsilankius pas ortodontę už gražią šypseną norisi dėkoti šimtus kartų!

Vika 2018-06-22

Tiek aplinka, tiek administratorių malonus bendravimas, tiek gydančių gydytojų profesionalumas ir mokėjimas bendrauti, nuraminti paniškai bijant 🙂

Rekomendacijos didžiausios! Ačiū Jums.

Vilma 2017-07-06

Registracija internetu