Zygomatiniai implantai –

tai ilgi implantai, atsižvelgiant į individualias sąlygas, sriegiami į skruostikaulį, kai viršutinis žandikaulis yra bedantis, jo kaulo rezorbcija yra didelė ir viršutinio žandikaulio kaulo įprastiems implantams įsriegti nepakanka.

Implantavimas zygomatiniais implantais

reikalauja tikslaus procedūrų suplanavimo. Gydytojas burnos chirurgas ar burnos,veido ir zandikaulių chirurgas turi turėti specifinių žinių ir patirties.

Suderinus patirtį ir žinias, zygomatinių implantų prigijimo tikimybė, remiantis pasauline statistika, yra virš 90 proc., todėl šis gydymo metodas vertinamas kaip patikima ir saugi gydymo alternatyva įprastam dantų implantavimui.

Zygomatiniai implantai

Gydymo zygomatiniais implantais privalumai

Implantuojant Zygoma implantus nereikalinga sinuso pakėlimo procedūra, kaulo priauginimo procedūros. Šie implantai gali būti alternatyva gydymui po traumos, naviko rezekcijos.

Individualiais atvejais Zygoma implantai gali būti puikia alternatyva standartiniam implantavimui, siekiant sutrumpinti gydymo ir gijimo laiką.  Dauguma atvejų laikinas protezavimas galimas jau kelios dienos po implantacijos Zygoma implantais.

Ar galimi laikini protezai iškart po implantacijos, gydytojas burnos chirurgas, patvirtins pagal Jūsų individualią situaciją konsultacijos metu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar yra amžiaus apribojimas implantavimui Zygoma implantais?

Dantų implantavimas Zygoma implantais gali būti taikomas visoms amžiaus grupėms, išskyrus vaikus. Praktikoje ši metodika dažniausiai taikoma vyresnio amžiaus pacientams.

Iš ko nuspręsti, jog zygomatiniai implantai yra geriausias pasirinkimas?

Pasirinkti Jums visada padės gydytojas burnos chirurgas ar burnos, veido ir žandikauliu chirurgas,  įvertinęs individualią situaciją ir su Jumis aptaręs visas galimas gydymo alternatyvas, terminus ir kainas.

Zygomatiniai implantai bedančių žandikaulių gydymui paprastai naudojami tada, kai trūksta viršutinio žandikaulio kaulo, esant įgimtiems ar įgytiems viršutinio žandikaulio defektams, siekiant išvengti sinuso pakėlimo, kaulo priauginimo procedūrų.

Šie implantai gali padėti sutrumpinti gydymo ir gijimo laiką.