Susipažinkite: gydytoja periodontologė Inesa Stigienė | KIC klinika
8-37 775070

Susipažinkite: gydytoja periodontologė Inesa Stigienė

Paskelbta 2020-07-13
Susipažinkite: gydytoja periodontologė Inesa Stigienė

Implantologija – tai odontologijos sritis, apimanti dantų atstatymą, kai dėl kokių nors priežasčių jų netenkame. Implantuoti dantys, lygiai taip pat kaip ir tikrieji, užtikrina normalią kramtymo funkciją, be to, neleidžia tirpti kaului ir taip apsaugo greta esančius sveikus dantis nuo pažeidimų bei užkerta kelią jiem judėti iš savo vietos. Iš tiesų, už šio termino slepiasi ne tik funkcinis, bet ir estetinis dantų atkūrimas – gražios šypsenos bei pasitikėjimo savimi susigrąžinimas. Juk sveika ir tvarkinga šypsena – gražiausia puošmena, tiesa?

Šypseną, kaip ir papuošalus, reikia nuolat prižiūrėti, kad ji išlaikytų savo spindesį bei žavesį. Vis dėlto, atsitikus nelaimei – netekus danties – problemą būtina patikėti profesionalams. Džiaugiamės, kad KIC klinikoje dirba  gydytoja Inesa, kuri, remdamasi gausiomis žiniomis bei ilgamete patirtimi, kiekvienai šypsenai pritaiko tinkamą gydymo metodą.

Gydytoja I. Stigienė, be dantų implantavimo, rūpinasi estetiniu dantenų atstatymu, periodonto ligų diagnostika bei gydymu. Periodontologija – daugeliui girdėtas, tačiau sunkiai suprantamas terminas. Paprastai tariant, ši odontologijos sritis padeda išsaugoti sveikas dantenas bei užkerta kelią burnoje patyliukais besivystantiems uždegimams, kurie kelia grėsmę ne tik dantims, bet ir bendrai organizmo sveikatai. Įsisiautėjęs uždegimas, vadinamas periodontitu, pasireiškia nemaloniu burnos kvapu bei dantenų skausmais, o negydoma liga skverbiasi gilyn link kaulo ir naikina audinius. Tai gali baigtis itin skausmingomis netektimis – dantų praradimu, kuomet prireikia ir implantologijos paslaugų.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad gydytoja Inesa daug laiko skiria edukacijai, žinių gilinimui bei kvalifikacijos kėlimui: dalinasi žiniomis, nuolat tobulinasi tarptautiniuose kursuose, seminaruose ir konferencijose, tokiose, kaip „Perio Master Clinic 2020“ Dubline, kur geriausi Europos ir JAV periodontologijos specialistai dalinosi estetinio dantenų atstatymo patirtimi bei daugybėje kitų mokslo renginių Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose

Maloniai kviečiame registruotis vizitui jau šiandien: pamirškite nepilnavertišką šypseną, patikėkite ją šypsenų profesionalams – KIC klinikai ir gydytojai Inesai Stigienei!

Registracija internetu

    Vizito laikas: