Sinuso dugno pakėlimas

Tai operacija, kurios metu padidinamas žandikaulio keteros aukštis, į sinuso dugną pridedant kaulo, kuris yra uždengiamas specialia apsaugine membrana.

Po operacijos reikia laukti apie 6 – 9 mėnesius. Per šį laikotarpį į sinusą įdėtas kaulas apauga kraujagyslėmis ir tampa nuosavu kaulu. To pasekoje, yra galima implantacija.

Sinuso pakėlimo operacijos metu, mūsų klinikoje naudojami kaulo pakaitalai – perdirbtas negyvo žmogaus kaulas (Grafton) ir perdirbtas gyvulinės kilmės kaulas (Bio-oss) bei apsauginė kolageninė membrana (Bio-Gide) – yra patikrinti daugelio mokslinių tyrimų ir įrodytas jų saugumas bei veiksmingumas.

Operacijos tikslas

Operacijos tikslas – sukurti tokį žandikaulio keteros aukštį, kuris leistų sėkmingai atlikti implantaciją. Kai žandikaulio ketera yra didelė, tuomet be jokių problemų ir papildomų procedūrų yra įsriegiami implantai.
Tačiau, kuo labiau yra išsiplėtęs sinusas ir sutirpusi žandikaulio ketera, vienintelė Jums padėsianti procedūra yra sinuso pakėlimo operacija.
Reikia nepamiršti, kad kuo anksčiau po dantų netekimo yra nusprendžiama implantuoti, tuo paprastesnė būna procedūra.

Sinuso pakėlimo procedūrą atlieka gerai apmokytas burnos chirurgas.

Paprastai sinuso pakėlimo procedūra užtrunka mažiau nei valandą. Operacija atliekama taikant vietinę nejautrą, todėl pacientas nejaučia jokio skausmo. Pagal pasaulinius tyrimus, šios operacijos metu, įsriegtų implantų ilgaamžiškumas yra net 92 – 98%.

dantu implantai

Po sinuso pakėlimo operacijos:

  • Galite pajusti kraujavimą iš nosies. Neišsigąskite – tai normalu. Per nosį pasišalina operacijos metu į sinusą patekęs kraujas.
    Jei kraujavimas intensyvus ir nesiliauja kreipkitės į mūsų implantologijos centrą.
  • Nečiaudėkite ir nekosėkite pro nosį.
  • Venkite aktyvaus fizinio krūvio.
  • Venkite skydžių ir nardymo.
  • Miegokite ant sveikos pusės šono.
  • Bent keletą dienų nerūkykite.