Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas | KIC klinika
8-37 775070

Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas

Gražiausia šypsena – tai sveiki ir prižiūrėti dantys

REGISTRACIJA

Žvelgiant į praeities istoriją, balti ir sveiki dantys visada buvo patrauklūs. Deja, anuomet dantų ir burnos priežiūros metodai nebuvo tokie pažengę kaip šiandien, tačiau dabar turime visas galimybes ir sąlygas išsaugoti dantis sveikus bei baltus, kad galėtume plačiai šypsotis be jokio diskomforto.

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Maisto bei gėrimų ant dantų bei dantenų paliekamos minkštosios bei kietosios apnašos sudaro palankias sąlygas daugintis bakterijoms. Kaupiantis apnašoms ir dauginantis bakterijoms, gali prasidėti periodonto ligos, kariesas, burnos grybelis, gleivinės uždegimas, kilti kitos problemos, todėl greta kasdienės asmeninės burnos ir dantų priežiūros rekomenduojama 1–2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.

Tai itin svarbi dantų ir dantenų ligų prevencijos priemonė, kurios metu apžiūrima bendra burnos sveikatos būklė, pašalinamos minkštosios ir kietosios apnašos, įvertinama uždegimų ar kitų ligų rizika, užkertamas keliams galimoms problemoms bei pateikiamos individualios rekomendacijos, kaip tinkamai prižiūrėti dantis.

DANTŲ BALINIMAS

Šypsena neretai parodo žmogaus amžių, tačiau šiais laikais galima paslėpti dantų senėjimo požymius ir tokiu būdu pajauninti išvaizdą. Juk dauguma žmonių nori atrodyti jaunai ir patraukliai, todėl dažnai reikalinga dantų balinimo procedūra.

Peroksido turinčios medžiagos dantims balinti naudojamos jau daugiau nei šimtą metų, o populiarėjant minimalios invazijos darbo technikai, balinimas karbamido peroksidu tampa neatsiejamas siekiant atkurti pažeistus, patamsėjusius dantis.

Gydytojai

Jurgita Tamošiūnaitė, burnos higienistė
Jurgita Tamošiūnaitė, burnos higienistė

Profesionali burnos higiena, dantų balinimas.

Daugiau 
Viktorija Zaverucha, burnos higienistė
Viktorija Zaverucha, burnos higienistė

Profesionali burnos higiena, dantų balinimas.

Daugiau 

Registracija internetu

    Vizito laikas: