Implantavimas Zygoma implantais Kaune | KIC klinika
8-37 775070

Implantavimas Zygoma implantais

REGISTRACIJA

KADA REIKALINGI ZYGOMA IMPLANTAI?

Zygoma implantai – tai ilgi implantai, atsižvelgiant į individualias sąlygas, sriegiami į skruostikaulį, kai viršutinis žandikaulis yra bedantis, jo kaulo rezorbcija yra didelė ir viršutinio žandikaulio kaulo įprastiems implantams įsriegti nepakanka.

Šis implantacijos būdas reikalauja tikslaus procedūrų suplanavimo. Gydytojas burnos chirurgas ar burnos, veido ir žandikaulių chirurgas turi turėti specifinių žinių ir patirties.

Suderinus patirtį ir žinias, zygomatinių implantų prigijimo tikimybė, remiantis pasauline statistika, yra virš 90 %, todėl šis gydymo metodas vertinamas kaip patikima ir saugi gydymo alternatyva įprastam dantų implantavimui.

ZYGOMATINIŲ IMPLANTŲ PRIVALUMAI

Implantuojant Zygoma implantus nereikalinga sinuso pakėlimo procedūra ar kaulo priauginimo procedūros. Šie implantai gali būti alternatyva gydymui po traumos, naviko rezekcijos.

Individualiais atvejais Zygoma implantai gali būti puikia alternatyva standartiniam implantavimui, siekiant sutrumpinti gydymo ir gijimo laiką.  Dažniausiai laikinas protezavimas galimas praėjus vos kelioms dienoms po implantacijos Zygoma implantais.

Ar galimi laikini protezai iškart po implantacijos, gydytojas burnos chirurgas, patvirtins pagal Jūsų individualią situaciją konsultacijos metu.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar yra amžiaus apribojimas implantavimui Zygoma implantais?

Dantų implantavimas Zygoma implantais gali būti taikomas visoms amžiaus grupėms, išskyrus vaikus. Praktikoje ši metodika dažniausiai taikoma vyresnio amžiaus pacientams.

Kaip nuspręsti, ar zygomatiniai implantai yra geriausias pasirinkimas?

Pasirinkti Jums visada padės gydytojas burnos chirurgas ar burnos, veido ir žandikaulių chirurgas,  įvertinęs individualią situaciją ir su Jumis aptaręs visas galimas gydymo alternatyvas, terminus bei kainas.

Zygomatiniai implantai bedančių žandikaulių gydymui paprastai naudojami tada, kai trūksta viršutinio žandikaulio kaulo, esant įgimtiems ar įgytiems viršutinio žandikaulio defektams, siekiant išvengti sinuso pakėlimo, kaulo priauginimo procedūrų.

Gydytojai

Gvidas Jankauskas, gydytojas burnos chirurgas
Gvidas Jankauskas, gydytojas burnos chirurgas

Burnos chirurgija, dantų implantavimas, kaulo rekonstrukcijos.

Daugiau 
Inesa Stigienė, gydytoja periodontologė
Inesa Stigienė, gydytoja periodontologė

Dantų implantavimas, periodontologija, lazerinė odontologija, burnos chirurgija.

Daugiau 
Prof. Dainius Razukevičius, gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas
Prof. Dainius Razukevičius, gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas

Apatinio smilkininio žandikaulio sąnario chirurgija, ortognatinė chirurgija, kaulo rekonstrukcijos operacijos, implantavimas.

Daugiau 
Natalja Rudnikevič, gydytoja anesteziologė reanimatologė
Natalja Rudnikevič, gydytoja anesteziologė reanimatologė

Anesteziologija.

Daugiau 
Med. m. dr. Jan Pavel Rokicki, gydytojas burnos chirurgas
Med. m. dr. Jan Pavel Rokicki, gydytojas burnos chirurgas

Burnos chirurgija, dantų implantavimas, kaulo rekonstrukcijos, apatinio smilkininio žandikaulio sąnario gydymas.

Daugiau 

Registracija internetu

    Vizito laikas: