Estetinis dantų plombavimas Kaune | KIC klinika
8-37 775070

KAS YRA ESTETINIS PLOMBAVIMAS?

Netenkina dantų forma, tarpai tarp dantų ar dantų spalva? O gal dantys pažeisti ėduonies, nudilę, nuskilę, seniai plombuoti, pakitusi dantų spalva? Tokiais atvejais estetinis dantų plombavimas tampa puikiu pasirinkimu.

Estetinis plombavimas – tai dantų gydymo procedūra, kurios metu gydytojas odontologas šiuolaikinėmis plombinėmis medžiagomis, maksimaliai išsaugodamas dantų audinius, tiksliai atstato taisyklingą dantų formą, restauruoja dantų defektus (senas plombas, kariesą, įskilusius ir nuskilusius dantis, kt.), koreguoja dantų formą bei spalvą.

Tai pakankamai nauja odontologijos sritis, reikalaujanti profesionalaus ir itin kruopštaus gydytojo odontologo darbo, siekiant, jog atkurti dantys atrodytų estetiškai ir natūraliai bei puikiai funkcionuotų.

Jei nesate patenkinti esamu dantų vaizdu, pirmasis žingsnis, padėsiantis apsispręsti – pasitarti su gydytoju odontologu konsultacijos metu.

ESTETINIO PLOMBAVIMO PRIVALUMAI

  • Dantys atrodo natūraliai.
  • Periodiškai poliruojant, dantų spalva ir blizgesys nekinta.
  • Išsaugomi natūralūs danties audiniai.

PROCEDŪROS EIGA

Pirmosios konsultacijos metu gydytojas odontologas visuomet išklausys Jūsų lūkesčius ir nusiskundimus, įvertins esamą situaciją pagal kurią galės paruošti efektyviausią gydymo planą ir pasiūlyti alternatyvas gydymui, kartu aptarsite gydymo terminus ir kainas.

Išsiaiškinus reikiamą informaciją, gydymas pradedamas idealiai priderinant plombų atspalvį prie šalia esančių dantų. Estetiškas vaizdas išgaunamas sluoksnis po sluoksnio atkuriant kiekvieną dantų vagelę ir kauburėlį, naudojant šiuolaikiškas plombines medžiagas. Toks preciziškas atkūrimas padeda ne tik sukurti estetišką dantų vaizdą, bet ir užtikrina, kad su restauruotais dantimis būtų galima kokybiškai kramtyti.

Gydytojai

Aušra Gudžinskienė, gydytoja odontologė
Aušra Gudžinskienė, gydytoja odontologė

Terapinis gydymas, vaikų dantų gydymas, endodontologija, estetinis plombavimas.

Daugiau 
Oskaras Godvaišas, gyd. odontologas-ortopedas.
Oskaras Godvaišas, gyd. odontologas-ortopedas.

Protezavimas, dantų laminatės, 28 dantų atstatymas, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patologijos.

Daugiau 
Jovita Dubinskienė, gydytoja odontologė
Jovita Dubinskienė, gydytoja odontologė

Terapinis gydymas, protezavimas, dantų laminatės, 28 dantų atstatymas, estetinis plombavimas, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario patologijos gydymas.

Daugiau 

Registracija internetu

    Vizito laikas: