Profesionalus dantų balinimas Philips Zoom

Paprastas būdas pagerinti psichologinę būklę, sumažinti stresą ir padidinti darbingumą

Paskelbta 2018-07-18

Domintų vienas paprastas būdas pagerinti psichologinę būklę, sumažinti stresą ir padidinti darbingumą? Nusišypsokite!

Biochemikė Sondra Barrett (Secrets of Your Cells) teigia, jog streso ir įtampos pašalinimas, kurį galima pasiekti šypsena,  teigiamai veikia smegenų ląsteles. Remiantis S. Barett tyrimais, tai gali pailginti gyvenimą. Yra atvejų, kai vėžiu sergantys pacientai remisiją

Psichologas Shawn Achor knygoje “Laimės privalumas” (The Happiness Advantage) aprašo “Tetrio efektą” teigdamas, jog šypsantis “mūsų smegenys pradeda ieškoti gerų dalykų gyvenime – padėti mums pamatyti daugiau galimybių, jausti daugiau energijos ir pasijusti sėkmingesniais“.

Pasak S. Achor, kuo labiau besišypsodami “treniruojame smegenis”, tuo lengviau tampa mąstyti pozityviai, padidinti veiklos efektyvumą, ugdyti kūrybiškumą, kas suteikia daugiau džiaugsmo tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Ar to nepakanka, kad nuo šiandien nusišypsotumėte dažniau? Įdomu ir tai, jog mokslininkai yra įrodę, jog netikros šypsenos poveikis organizmui yra lygiai toks pat, kaip ir nuoširdžios. Prisiminkite, jog net ir dirbtina šypsena gali padėti pasiekti didelių rezultatų.

Burnos higienistė Aurelija Varkalienė (Kauno implantologijos centras) liepos 14 d. dalyvavo balinimo su Philips Zoom praktiniame kurse, kuriame toliau gilino žinias.

Saugus balinimas ir ilgalaikis balinimo rezultatas – priežastys, dėl kurių šypsotis tampa įprasta.

Remiantis Amerikos odontologų asociacijos tyrimais, profesionalus dantų balinimas  pripažįstamas viena saugiausių ir efektyviausių estetinės odontologijos procedūrų.