Dantų tiesinimas nematomomis Invisalign® kapomis Ortodontinis gydymas, nesukuriantis kliūčių | Kauno implantologijos centras

Ortodontija priekin žengia septynmyliais žingsniais. Kadaise pažangiausiu dantų tiesinimo būdu laikytus breketus pacientai vis dažniau iškeičia į kitą ortodontinio gydymo metodą – permatomas dantų tiesinimo kapas. Tokį dantų tiesinimą pasirinkę žmonės gali džiaugtis šiais privalumais:

  • Patikimumas. Invisalign® - pasaulyje lyderiaujantis dantų tiesinimo kapų gamintojas. Ilgametę patirtį sukaupusių mokslininkų ir inžinierių komanda vienija jėgas ir nuolat tobulina kuriamus produktus tam, kad palengvintų savo pacientų kelionę link tiesių dantų.
  • Individualus pritaikymas. Nėra vienodų pacientų, tad nėra ir tokių pačių Invisalign® kapų. Kiekvienas kapų rinkinys naudojant skaitmeninį planavimą, 3D spausdinimą ir kitas modernias technologijas pacientui gaminamas individualiai.
  • Patogumas. Invisalign® kapos gaminamos iš SmartTrack medžiagos, kuri yra švelni, idealiai apgaubia dantis, suteikia maksimalų patogumo pojūtį ir galimybę greitai bei lengvai išsiimti ir įsidėti kapas.
  • Geriau prognozuojami rezultatai. Inovatyvi kapų gamybai naudojama medžiaga taip pat užtikrina ir tikslesnį gydymo planavimą bei greitesnę kelionę link norimo rezultato.
  • Estetika. Invisalign® kapos lengvos ir beveik nepastebimos.
  • Registracija konsultacijai8 37 775070
20 metų
mokslinių tyrimų
>450 patentų
ortodontiją keičiančioms technologijoms
6 mln.
laimingų Invisalign pacientų visame pasaulyje

Kaip naudojamos Invisalign®?

Iš pradžių gydytojas ortodontas pagal Jūsų lūkesčius ir individualią situaciją įvertins, ar esate tinkamas kandidatas dantų tiesinimui su Invisalign ir jeigu taip, nuskenuos Jūsų dantis. Tai – pirmasis ortodontinio gydymo planavimo žingsnis.

Pasitelkiant skaitmenines technologijas, parengiamas individualus gydymo planas. Jame numatomas kiekvienas dantų judesys, reikalingas taisyklingai šypsenai pasiekti. Planuojant gydymą apskaičiuojama, kiek tiksliai jėgos reikia, kad kiekvienas dantis judėtų reikiama linkme.

Pasitelkiant 3D spausdinimą, laboratorijoje Jums bus pagaminta tiek kapų, kiek reikės suplanuotam rezultatui pasiekti. Svarbu pabrėžti, kad palyginti su kitais dantų tiesinimo kapų gamintojais, Invisalign išsiskiria itin individualizuota gamyba.

Tik Invisalign kapos yra gaminamos iš SmartTrack medžiagos, sukurtos mokslininkų ir biomechanikos inžinierių. Ši medžiaga pasižymi ypatingu lankstumu, idealiai apgaubia kiekvieną dantį ir naudojant nesukelia diskomforto bei garantuoja maksimalų patogumą.

Dantų tiesinimo su Invisalign® etapai

Konsultacija

Gydytojas ortodontas įvertina situaciją ir sudaro individualų gydymo planą

Dantų tiesinimo kapų gamyba

Kompiuterine programa sudaromas virtualus gydymo planas ir pagaminamas individualus kapų rinkinys

Tiesinimas

Naudokite kapas kasdien, keiskite pagal gydytojo rekomendacijas ir pasiekite norimą rezultatą

Ką verta žinoti apie dantų tiesinimą Invisalign kapomis? Medicinos mokslų daktarė, Kauno implantologijos centro gydytoja ortodontė Viktorija Krušinskienė pateikia 3 faktus:

  1. Invisalign kapas vos per keletą sekundžių galėsite išsiimti prieš valgant, valantis dantis ar kitomis progomis, kai jaučiate, kad būtina tai padaryti.
  2. Norite pasiekti gydymo plane numatytą rezultatą? Kapas nešiokite ne trumpiau nei 22 valandas per parą.
  3. Kapos pagaminamos individualiai Jūsų dantims, tad yra itin patogios. Priprasite vos per keletą dienų, o po to nejusite nei diskomforto, nei dirginimo ir net pamiršite, kad jas naudojate.

Gana dvejoti. Sužinokite, ar esate tinkamas kandidatas dantų tiesinimui su Invisalign®!

Susisiekite