Mokymai apie restauracinės odontologijos naujoves

Paskelbta 2019-10-29

Praėjusią savaitę KIC klinikos gyd. odontologė Aušra Gudžinskienė ir gyd. odontologė Jovita Dubinskienė dalyvavo mokymuose apie restauracinės odontologijos naujoves (Praktinis naujosios kartos kompozitų panaudojimas tiesioginėms restauracijoms: klinikinio darbo protokolas, naujos metodikos ir medžiagos, profesorius med. m. dr. Simone Grandini).

Dvi dienas trukusiame teoriniame-demonstraciniame seminare buvo nagrinėjamas restauracinės odontologijos ir technologinių naujovių ryšys. Gydytojos domėjosi estetiniu plombavimu, gilino žinias, kaip atkurti itin natūraliai atrodančius dantis. Profesorius pasidalino savo patirtimi, kokios medžiagos padeda sukurti natūralias priekinių ir galinių dantų restauracijas. Aptarti minimaliai invazyvūs gydymo metodai, kurių pagalba galima atlikti itin estetiškas ir funkciškai kokybiškas restauracijas.

Pirmosios dienos metu pagrindinė gvildenama tema buvo priekinių dantų restauracijos: medžiagos sluoksniavimo ypatumai, priekinių dantų anatomijos atkūrimas bei svarbios galutinės restauracijos poliravimo subtilybės. Antrąją dieną pagrindinis dėmesys buvo skirtas krūminių dantų tiesioginėms restauracijoms, aptariant naujausius mokslinius tyrimus.