Dantų tiesinimas kapomis

Nematomos dantų tiesinimo kapos „Invisalign“ – tai alternatyva tradiciniams breketams. Kapos yra nuimami, individualiai pagaminti, skaidrūs ortodontiniai aparatai, kuriuos keičiant paeiliui, dantys palaipsniui slenka į taisyklingą padėtį. Gydymas kapomis skirtas bet kokio amžiaus pacientams, turintiems nuolatinius dantis ir norintiems pagerinti šypsenos estetiką. Jeigu svajojate apie tiesius dantis ir taisyklingą sąkandį, bet nepageidaujate gydymo pastebimais breketais, kapos yra nepakeičiamas sprendimas.

Dantų tiesinimo kapų ant dantų nesimato, o pirmieji rezultatai pastebimi jau po kelių mėnesių. Kapomis galima patogiai tiesinti dantis, kai juos reikia pastumti ne daugiau kaip 4-5 mm: šalinami tarpai tarp dantų, tiesinami susigrūdę dantys, koreguojamas gilus sukandimas. Ar Jūsų atveju tinkamas gydymas kapomis, gydytojas informuos pirmos konsultacijos metu, įvertinęs Jūsų dantų bei sąkandžio būklę.

Gydymo kapomis eiga

  1. Dantų skenavimas. Ši procedūra yra paprasta ir komfortiška, nes nenaudojama burnoje spaudžiama atspaudinė masė, sukelianti pacientams nemalonius pojūčius. Burnos ertmė nuskenuojama intraoraliniu skeneriu, kuriuo išgaunamas kokybiškas 3D dantų lankų vaizdas, pagal kurį planuojamas gydymas.
  2. Skaitmeninis gydymo planas. Gydymas kapomis skaitmeniniu būdu suplanuojamas nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Pacientas kompiuterio ekrane gali matyti, kaip kiekviena kapų pora keis dantų padėtį ir koks bus galutinis rezultatas.
  3. Kapų gamyba. Dantų technikai pagamina individualias kapas, pagal paciento dantų lankų atspaudus. Kapų skaičius ir gydymo trukmė priklauso nuo konkretaus atvejo, kurį aptarsite konsultacijos metu.
  4. Kapų nešiojimas. Kapas reikia nešioti 20–22 valandas per parą ir keisti maždaug kas dvi savaites, arba taip, kaip nurodė gydytojas. Kiekviena kapų pora palaipsniui stumia dantis į taisyklingą padėtį, kol pasiekiami idealūs rezultatai.

Privalumai:

  • nematomos,
  • prireikus galima išsiimti,
  • skaitmeninis gydymo planavimas,
  • nesukelia skausmo, retesni vizitai pas gydytoją.

Paslaugos

Gydytojai

dantu implantai

Med. m. dr. Viktorija Krušinskienė, gydytoja ortodontė

Ortodontija - Dantų tiesinimas kapomis

...