28 dantų atstatymas

Daugelis pacientų skundžiasi dantų nusidėvėjimu: nuskilusiais, nudilusiais dantimis. Dėl to kenčia ne tik šypsenos ir veido estetika, bet ir sveikata. Nudilus dantų paviršiui, nekokybiškai sukramtomas maistas, dėl to gali atsirasti problemų su virškinimu. Be to, gali atsirasti apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai, pasireikšti traškesys ar skausmas. Šias problemas galima išspręsti, atkuriant visų 28 dantų paviršių.

28 dantų atkūrimas – tai kompleksiškas gydymas, kurio metu atkuriama burnos ertmės funkcija ir estetika. Procedūra rekomenduojama asmenims, kurie nori atrodyti jauniau, turėti dailią šypseną ir pagerinti kramtymo funkciją. Gydymo procese dalyvauja kelių sričių gydytojai, kurie pasirūpina, kad būtų atstatyti nusidėvėję, nudilę, nuskilę dantys. Tobulinant dantis, siekiama išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, todėl jie šlifuojami labai minimaliai arba visai nešlifuojami. Priklausomai nuo situacijos sudėtingumo, gydymas trunka 2-4 savaites.

Gydymo etapai

1 etapas – diagnostika. Diagnostikos metu, daromos nuotraukos ir gydytojas įvertina paciento veidą, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario būklę, išsiaiškina, kiek yra prarasta kietųjų danties audinių.

2 etapas – laikinas dantų atkūrimas. Pagal paciento dantų modelius, dantų technikas atstato laikinus dantų modelius, kurie perkeliami į paciento burną. Pacientas gali susipažinti su naujai atkurto sukandimo vaizdu ir pojūčiu. Bendradarbiaujant išsiaiškinama, ar funkcija ir estetika tenkina, ar vis dėlto reikėtų tam tikrų korekcijų.

3 etapas – nuolatinių dantų atkūrimas. Estetiška šypsena ir kramtymo funkcija atkuriama pagaminus keramines restauracijas. Restauruojamų dantų spalva, forma derinama kartu su dantų techniku. Atsižvelgiant į individualų atvejį, dantų technikai pagamina laminates, įklotus, užklotus, kurie pricementuojami prie dantų ir pacientas gali džiaugtis nepriekaištinga šypsenos estetika.

Paslaugos

Gydytojai

Mantas Kėvelaitis, gydytojas odontologas – ortopedas

Mantas Kėvelaitis, gydytojas odontologas – ortopedas

Terapinis gydymas - Protezavimas - Dantų laminates - 28 dantų atstatymas - Estetinis plombavimas

...

    Vaidotė Razukevičienė, gydytoja odontologė

    Terapinis gydymas - Protezavimas - Dantų laminates - 28 dantų atstatymas - Estetinis plombavimas

    ...