Įrodymais grįsta medicina. Iššūkiai ir vertė

Įrodymais grįsta medicina. Iššūkiai ir vertė

Paskelbta 2018-11-28

2018 m. lapkričio mėn. Raudondvario dvare vyko konferencija, kurioje dalyvavo gyd. ortodontai iš visos Lietuvos. Konferencijos metu diskutuota apie komandinio darbo galimybes ir naudą pacientams, kai vienoje komandoje dirba gydytojas ortodontas, gydytojas burnos chirurgas ar gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas.

Gyd. burnos, veido ir žandikaulių chirurgas Dainius Razukevičius, gyd. burnos chirurgas Gvidas Jankauskas, gyd. ortodontė Viktorija Krušinskienė (Kauno implantologijos centras) su konferencijos dalyviais diskutavo apie naujausių gydymo metodų taikymą, kriterijus, užtikrinančius efektyvų gydymą, siekiant patenkinti pacientų lūkesčius, atsižvelgiant į gydymo trukmę ir norimą galutinį rezultatą.

Gyd. burnos chirurgas Gvidas Jankauskas konferencijos dalyviams skaitė paskaitą ,,Įrodymais grįsta medicina. Iššūkiai ir vertė“, dalindamasis praktine patirtimi, apžvelgdamas naujausias medicinos tendencijas, mokslines publikacijas, informacijos gausą ir su tuo susijusius iššūkius, siekiant jog gydymas būtų efektyus ir saugus.

Įrodymais grįsta medicina. Iššūkiai ir vertė