Garsių žmonių pasirinkimas: kodėl tiesinimas kapomis pasirodė patraukliausias?

Paskelbta 2019-09-17

Netiesius dantis turintys pacientai dažnai atsiduria aklavietėje – svajoja apie šypsenos pokyčius, bet nepageidauja gydymo breketais. Utopinė svajonė išsitiesinti dantis be breketų tapo realia galimybe, kuria sėkmingai naudojasi tūkstančiai pacientų – tarp jų ir pasaulinio lygio žvaigždės, kurioms patraukli išvaizda yra ypač svarbi profesinėje veikloje. Nematomos „Invisalign“ kapos suteikia galimybę tiesintis dantis ir koreguoti sąkandį nepakenkiant savo įvaizdžiui. Apie dantų tiesinimą be diskomforto svajojate ir Jūs? Identiška ortodontinė sistema kapomis taikoma ne tik Holivude, o visai čia pat – Kauno implantologijos centre.

Kaip dantis tiesinasi įžymybės?

Spaudoje gausu informacijos*, jog Justin‘o Bieber‘io, Ev‘os Langorio‘s, Khloe Kardashian‘s ir daugelio kitų įžymybių stulbinančios šypsenos paslaptis – nematomos tiesinimo kapos. „Invisalign“ kapos yra pagamintos iš plonos, perregimos medžiagos, todėl nieko keisto, jog būdamas paauglys Justin‘as Bieber‘is kapas žurnalistams demonstravo išsiėmęs, nes ant dantų pastebėti jų beveik neįmanoma. Tiesa, gydymas kapomis tinkamas ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems.

Kapomis žinomi žmonės išsprendė įvairius dantų defektus. Pavyzdžiui, aktoriui Zac‘ui Efron‘ui kapų pagalba buvo panaikintas tarpas tarp dantų, aktoriai Tom‘as Cruis‘as bei Eva Langoria išsitiesino priekinius dantis, o kunigaikštienė Kate Middleton dantis kapomis nusprendė pasitobulinti specialiai prieš savo vestuves.

Med. m. dr. Viktorija Krušinskienė pastebi tendenciją tiesintis dantis kapomis prieš ypatingas progas, nes toks gydymas dažnai trunka trumpiau (priklausomai nuo individualaus atvejo), be to, mažiau įpareigoja, nes kapas galima bet kada išsiimti.

Kaip tai veikia?

Dantų tiesinimo kapų išskirtinumas – ne tik ypatinga estetika, bet ir detalus gydymo planas. Visų pirma, nuimami paciento dantų lankų atspaudai, pagal kuriuos paruošiamas išsamus gydymo planas bei gaminamos kapos.

NEMATOMOS KAPOS

Planuojant gydymą, skaitmeniniu būdu numatoma, kaip kiekviena kapa keis dantų padėtį, kiek laiko truks gydymas ir koks rezultatas bus gydymo pabaigoje. Kiekvienam pacientui pagaminamos individualios kapos, kurias reikia keisti paeiliui maždaug kas dvi savaites (taip, kaip nurodė Jūsų ortodontas). Viena po kitos keičiamos kapos palaipsniui stumia dantis į reikiamą padėtį, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

„Invisalign“ kapos yra nepakeičiamas būdas grožį ir patogumą vertinantiems pacientams, norintiems pašalinti tokius defektus kaip tarpai tarp dantų, dantų susigrūdimas, netaisyklingas sąkandis ar kt. Dabar dantų tiesinimas be breketų prieinamas ne tik įžymybėms, o kiekvienam, norinčiam nevaržomai šypsotis.

*Šaltiniai:

http://www.dynamicdentalinc.com/blog/8-celebrities-who-used-invisalign-treatment,

https://thefrisky.com/7-celebrities-who-have-had-invisible-braces/.