8-37 775070

Čia kuriamos
šypsenos

Daugiau

Registruokitės dabar

Rezervuoti laiką

Registruokitės dabar

Rezervuoti laiką

Mūsų vertybės

Tiksli diagnozė, aiškus ir efektyvus gydymo planas bei profesionalus specialistų darbas – žinome, kad tai yra labai svarbu pacientui. Visos šios sąlygos užtikrina efektyviausius gydymo rezultatus.

Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario chirurgija (TMJ), ortognatinė chirurgija, rekonstrukcinės žandikaulių operacijos, kaulo atstatymas prieš implantavimą, dantų implantavimas, paprasti ir sudėtingi dantų rovimai, periodontito chirurginis gydymas, estetinės dantenų operacijos, dantų protezavimas, ortodontija, dantų plombavimas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas – tai tik dalis kasdieninių mūsų darbo procedūrų, kurias atlieka ilgametės patirties turintys ir tiksliai naujausius gydymo metodus taikantys specialistai.

Atsiliepimai

Labai dėkoju už rūpestingą darbą. Puikus personalas, tikimės ir gerų rezultatų 😉 Sėkmės Jūsų darbuose.

Jolita ir Austėja 2020-01-10

Profesionalumas, atsakingumas, kompetencija, šiuolaikinės technologijos – tai yra tai, kas išskiria KIC iš kitų klinikų. Dėkoju už suteiktą pagalbą, profesionalias konsultacijas ir nuoširdų bendravimą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. Stiprybės ir ištvermės darbuose.

Ovidija 2019-09-25

Visada labai malonus klinikos darbuotojų sutikimas, profesionalus, aukšto lygio aptarnavimas, o apsilankius pas ortodontę už gražią šypseną norisi dėkoti šimtus kartų!

Vika Vaidelytė 2018-06-22

Tiek aplinka, tiek administratorių malonus bendravimas, tiek gydančių gydytojų profesionalumas ir mokėjimas bendrauti, nuraminti paniškai bijant 🙂

Rekomendacijos didžiausios! Ačiū Jums.

Vilma Kandrotienė 2017-07-06

Registracija internetu