Efektyvi kova su periodontitu ir ėduonimi – profesionalių gydytojų rankose. KIC klinikos burnos higienistė J. Barkauskienė profesines žinias gilino konferencijoje „Aktualijos periodontologijoje“

Paskelbta 2020-03-10

Dantenų ligų ir dantų ėduonies statistika verčia sunerimti. Tai tebėra milžiniška visuomenės sveikatos problema visame pasaulyje bei pagrindinė suaugusių žmonių dantų netekimo priežastis. Išvengti šių klastingų ligų galima pasinaudojus paprastomis rekomendacijomis, tokiomis kaip fluoro turinčių pastų vartojimas, žalingų įpročių atsisakymas, mitybos įpročių koregavimas, atsakinga burnos ertmės priežiūra ir kt.

Kovoti su periodonto ir dantų ėduonies ligomis padeda gydytojų patirtis ir profesionalumas, kurio KIC klinikos specialistai neįsivaizduoja be nuolatinio tobulėjimo. Praėjusį mėnesį burnos higienistė Juana Barkauskienė dalyvavo Vilniuje vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Aktualijos periodontologijoje“. Kviestiniai svečiai iš Šveicarijos ir ilgametę patirtį turintys Lietuvos mokslininkai pristatė klinikinius atvejus ir mokslu grįstas teorijas apie implantų osteointegracijos, ilgaamžiškumo ir tinkamos priežiūros veiksnius, siekiant išvengti periimplantito ir perimukozito pavojaus, taip pat, periodontologinių procedūrų ir recesijų (dantenų atsitraukimo nuo danties) sėkmingo gydymo atvejus, burnos gleivinės vėžio diagnostinius metodus ir kitas aktualias temas.