Detalus gydymo planavimas: kodėl jam skiriame didelį dėmesį?

Detalus gydymo planavimas: kodėl jam skiriame didelį dėmesį?

Paskelbta 2019-05-27

Odontologinis gydymas gana dažnai yra atidėliojamas. Dantų gydymo daugelis vengia nerimaudami, kad ne viskas vyks taip, kaip tikėtasi:  baiminamasi, jog gydymas bus sudėtingesnis, ilgesnis, brangesnis. Siekiant, kad pacientas jaustųsi saugiai ir komfortiškai, labai svarbu su kiekvienu išsiaiškinti jo nuogąstavimus ir lūkesčius. Kauno implantologijos centro odontologai gydymo imasi tik tuomet, kai pacientui diagnozė ir būsimos gydymo procedūros yra aiškios. Kas padeda užtikrinti sklandų gydymą ir išvengti nemalonių staigmenų?

Kontaktai
Iš kur gimsta nerimas prieš procedūras?

Prieš odontologinį gydymą pacientų galvose neretai sukasi pesimistinis scenarijus. Pagrindinė nepatiklumo priežastis – informacijos trūkumas. Laimei, šią problemą mes galime puikiai išspręsti. Pakanka profesionalaus gydymo plano, kuris užtikrina sklandų gydymą ir sukuria pasitikėjimą tarp gydytojo ir paciento. Prieš pradedant gydymą, privalo būti suteikta informacija, kokios procedūros bus atliekamos, kodėl jos yra reikalingos, įvertinami gydymo terminai ir procedūrų kaina. Be abejo, ryšys su pacientu turėtų būti palaikomas ir gydymo metu.

Detalus gydymo planavimas: kodėl jam skiriame didelį dėmesį?

Kaip sudaromas gydymo planas? Ką svarbu žinoti?

Visų pirma, konsultacijos metu įvertinama situacija, atliekami reikiami tyrimai, nustatoma diagnozė, pacientui pateikiamos gydymo alternatyvos, padedama pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Tuomet, su pacientu derinamas planas, aptariant svarbiausius klausimus. Plane nurodoma gydymo trukmė, vizitų skaičius, procedūrų eiga bei kaina. Labai svarbu, kad informacija būtų aprašyta nuo pirmojo iki paskutiniojo žingsnio, o pacientas gerai suprastų pasirinkto gydymo privalumus ir tikėtiną rezultatą.

Tikslumas, profesionalumas ir sąžiningumas – ne skambūs žodžiai, o Kauno implantologijos centro gydytojų kasdienybė. Mūsų komanda pasirūpina, kad gydymo planas būtų aiškus ne tik odontologui, bet ir pacientui. Vienintelė galima staigmena odontologijoje – tai paciento lūkesčius pranokęs rezultatas. Šio tikslo mes ir siekiame.