Kristina Y.

2020/08/28


Noriu padėkoti KIC klinikai už mano nuostabią šypseną. Didžiausias ačiū gydytojai ondontologei Jovitai Dubinskienei, kuri rūpinas mano dantų estetika ir sveikata beveik 20 metų. Gydytojos Jovitos profesonalumas viršija visus lūkesčius – nuoseklumas darbe, priežiūra bei konsultavimas tarp gydymų. Tai specialistas, įsigilinantis į paciento poreikius ir galimybes.
Ačiū širdingai visai klinikos komandai ir sėkmės darbuose.

Simonas A.

2020/07/16


Pas gyd. Inesą Stigienę mano sudėtingas atvejis tapo išsprendžiamu. Ačiū už konkretų bendravimą, puikų darbą, profesionalumą.

Sonata Gajauskienė

2020/06/18


KIC kliniką pasirinkau prieš metus po ilgų ieškojimų. Čia gavau tai, ko labiausiai reikėjo: suprantamus atsakymus, aiškius gydymo terminus, atvirą bendravimą, profesionalų požiūrį į pacientą. Šiandien džiaugiuosi rezultatais. Ačiū gyd.Inesai Stigienei, gyd. Ramunei Mickienei, burnos higienistei Juanai Barkauskienei ir visai KIC komandai už rezultatus – džiaugiuosi nauja šypsena aš, puikiai ją pastebi ir aplinkiniai. Didžiausios rekomendacijos.

Arnoldas Timutis

2020/06/05


Ačiū gyd.Inesai Stigienei už profesionalumą, užtikrintumą ir puikų darbą. Rekomenduoju.

Danguolė A.

2020/05/31


Nuėjau į konsultaciją dėl implantacijos su didele baime. Nežinojau, ar pavyks išspręsti mano situaciją. Gyd. Inesa Stigienė suprantamai paaiškino, kaip galima gydyti, padėjo apsispręsti. Esu dėkinga už aiškius atsakymus, puikų bendravimą, nuraminimą ir profesionalų darbą. Džiaugiuosi ir jau galiu šypsotis.

Renata

2020/01/14


Esu labai dėkinga gyd. Jovitai Dubinskienei. Labai kruopšti ir atsakinga gydytoja. Dantys kaip savi 😉 Ačiū!

Jolita ir Austėja

2020/01/10


Labai dėkoju už rūpestingą darbą. Puikus personalas, tikimės ir gerų rezultatų 😉 Sėkmės Jūsų darbuose.

Inga Kaminskė

2019/11/20


Nuoširdžiai ačiū gyd. Aušrai Gudžinskienei ir personalui už puikiai atliktą dantų rekonstrukciją. Sėkmės Jums visuose ateities darbuose! Su didele pagarba ir padėka Inga Kaminskė.

Benedikta Nakvosaitė

2019/10/31


Kuo nuoširdžiausiai dėkoju gyd. Dainiui Razukevičiui už pastangas, darbą, pagalbą ir laiką, kurį skyrė, kad galėčiau normaliai išsižioti, valgyti ir būti sveika.

Aušra Nordby

2019/10/19


Geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti. Didelis nuoširdus ačiū gyd. Gvidui, gyd. Aušrai, gyd. Ramunei ir visam personalui. Jūs išpildėte ilgai lauktą mano svajonę. Su pagarba, Aušra Nordby

Gabrielius Šaulys

2019/10/17


Nuoširdus ačiū gyd. Aušrai ir asistentei Deimantei už nuostabų darbą rūpinantis mano dantimis. Puikus komandos susidirbimas leidžia jaustis ramiai ir užtikrintai bei su džiaugsmu grįžti kitam apsilankymui. Ačiū!

S. Nekrošienė

2019/09/30


Dėkoju gyd. Ramunei Mickienei už labai kruopštų darbą, už malonų priėmimą ir linkiu kuo geriausios sveikatos ir toliau padėti žmonėms, gydant dantis. Ačiū!

Ovidija

2019/09/25


Profesionalumas, atsakingumas, kompetencija, šiuolaikinės technologijos – tai yra tai, kas išskiria KIC iš kitų klinikų. Dėkoju už suteiktą pagalbą, profesionalias konsultacijas ir nuoširdų bendravimą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. Stiprybės ir ištvermės darbuose.

Gabrielė Kriaučionytė

2019/05/20


Visi gydymo laikotarpiu labai daug pastangų jautėsi iš gydytojos Jovitos pusės: padaryti gerai ir laiku. Tai rodo kokybišką ir profesionalų darbą. Gydytoja kiekvieną dantuką iki smulkmenų vizito metu apžiūri, į detales gilinasi, bendrą paveikslą mato. Maksimalaus rezultato siekia, informacijos pakankamai suteikia, visus etapus iki smulkmenų sudėlioja. Kiekvieno vizito metu paaiškina, kodėl, kaip yra ir ką toliau darysime. Tai – profesionalumas. Rekomenduočiau ir kliniką, ir gydytojus.

Gabrielė Kriaučionytė

2019/05/20


Geriausi atsiliepimai. Gydytoja Viktorija pagiria atėjus: „O, jau gražiai atrodo!“ Matau, jog gydytojai taip pat procesas rūpi. Asmeninis santykis atsiranda. Labai svarbu ir smagu. Rekomenduočiau ir kliniką, ir gydytojus.

Ruta Klapper

2019/05/20


Daugelį metų nuolat atvykstu į Lietuvą ir lankausi šioje klinikoje, naudodamasi įvairiomis klinikos paslaugomis nuo burnos higienos iki implantacijos. Keletą metų esu gyd. Ramunės Mickienės pacientė. Gydytoja atliko daug įvarių darbų nuo karieso gydymo iki priekinių dantų protezavimo. Gyd. R.Mickienė labai gerai ir suprantamai paaiškina gydymo eigą, papasakoja apie gydymo bei protezavimo metu naudojamas medžiagas, apie dantų technikų darbą. Taip pat gavau daug patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti dantis bei implantus. Šia specialiste visiškai pasitikiu. Gydymo metu net buvau užmigusi (nenaudojus nuskausminimo). Taip pat daugelį metų esu ir higienistės Karolinos Malašauskaitės pacientė. Ji dirba labai profesionaliai ir tiksliai. Pirmąjį implantą šioje klinikoje man įsriegė burnos chirurgas Gvidas Jankauskas. Maloniai nustebino profesionalus darbas, naudojamos medžiagos ir vaistai. Procedūrų metu buvo naudojama sedaciją, kurią atliko anesteziologė Natalija Rudnikevič. Viskas buvo SUPER. Kitą dieną nebuvo patinimų. Tikiu, kad tai buvo profesionalios komandos dėka. Šios klinikos darbuotojai puikiai išmano savo darbą. Pasitikiu ir rekomenduoju KIC kliniką.
Rita Karsokienė

2019/05/17


Šaunus kolektyvas, prefesionalus darbas. Sėkmės visam kolektyvui.

Nijolė Švelnienė

2019/05/07


Dėkoju visam personalui, o burnos higienistei Karolinai – labai labai 😉 Iki kitų pasimatymų, tikiuosi tokių pat malonių.

Gintarė D.

2019/04/12


Vienas iš laimingo žmogaus bruožų- šypsena. Ačiū KIC kolektyvui už profesionalumą, jaukią aplinką ir kas nepaprastai svarbu pacientui – nuoširdų bendravimą. Nuoširdžiai dėkoju gyd. Aušrai, gyd. Gvidui už padovanotą galimybę šypsotis.

Arnoldas Norkus

2018/07/17


Šiandien, vykdamas protinio danties šalinimui, nežmoniškai bijojau, bet dėka puikaus savo darbo specialisto Gvido Jankausko, viskas įvyko labai greitai ir neskausmingai.
Ačiū Jums, daktare.
Vika Vaidelytė

2018/06/22


Visada labai malonus klinikos darbuotojų sutikimas, profesionalus, aukšto lygio aptarnavimas, o apsilankius pas ortodontę už gražią šypseną norisi dėkoti šimtus kartų!

E.R. iš Alytaus

2018/06/08


Nuoširdus ačiū chirurgui Gvidui Jankauskui bei visam personalui už patarimus, už atliktas procedūras, už kantrybę. Tai žmogus, kuriam galima patikėti savo problemas. Ačiū labai…

Jolanta Sakalauskienė

2018/03/07


Dėkoju visiems gydytojams, kurie myli savo darbą! Tai atsispindi rezultatuose! Manau, šioje klinikoje dirba Išrinktieji! Todėl esame dėkingi už Jūsų dėmesį, profesionalumą!

Ypač dėkoju Aušrelei, kuri ypač gerai atlieka savo darbą! Tai gydytoja ir dailininkė 😉  (aišku, kas liečia dantis)!!! Nedvejokit jos sugebėjimais!

Aurelija kruopščiai atlieka burnos higieną! Ačiū ir jai!

Ir visiems kitiems Didelis Ačiū už mano šeimos narių dantų priežiūrą!

Mes galime plačiai šypsotis 😉

Laima Mizarunienė

2018/03/05


KIC gydausi keletą metų. Tai išties unikali gydymo įstaiga, subūrusi labai profesionalų, atsakingą ir šiltą kolektyvą.

Esu nuoširdžiai dėkinga mane gydžiusiems puikiems specialistams – gyd. odontologėms Vaidotei Razukevičienei ir Aušrai Gudžinskienei, gyd.chirurgams med.m.dr. Dainiui Razukevičiui ir Gvidui Jankauskui bei gydytojų asistentėms.

Atskirai noriu padėkoti gyd. Jovitai Dubinskienei, kuriai reikėjo ypatingai daug sumanumo, kantrybės bei laiko atliekant ,,kapitalinį“ mano dantų „remontą“.

AČIŪ visam puikiam kolektyvui! Didžiausios sėkmės Jums!

Gertrūda Sakalė

2018/02/15


Nuoširdžiai dėkoju gyd.chirurgui Dainiui Razukevičiui už atliktą man operaciją, už dėmesi po operacijos ir patarimus pooperaciniam laikotarpiui.

 

Tai pat nuoširdžiai dėkoju gyd. Ramunei Mickienei ir gyd. Vaidotei Razukevičienei už atliktus protezavimo darbus, už atjautą, dėmesį ir supratingumą, ir už paieškas pačio geriausio varianto man. Tai pat už savo darbą su manimi po darbo laiko valandų iki vėlaus vakaro.

 

Tai pat dėkoju gyd. anesteziologei Natalijai Rudnikevič už jos profesionalumą paruošiant mane operacijai, priežiūrą jos metu ir nuoširdų rūpesti po operacijos.

 

Ir dar kartą pasikartosiu, Jūsų centre dirbantys ir gydytojai ir  padedantis personalas ir administratorės yra labai paslaugūs, nuoširdūs, supratingi ir tikrai verti Gydytojų iš „Didžiosios raidės“ vardo. Ačiū Jums visiems, kurie su manimi dirbo ir dar tikrai žinau dirbs ne trumpą laiką.

 

Sėkmės  Jums visiems profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Su pagarba, Nijolė Plungienė

2017/11/24


Jau seniai lankausi šitoje nuostabioje gydymo įstaigoje. Esu labai patenkinta gyd. D. Razukevičiaus darbu, jo profesiniu meistriškumu ir atjauta pacientams. Labai gerai dirba gyd. Ramunė Mickienė.

 

Tikriausiai čia visi specialistai aukštos kvalifikacijos. Man norisi gydytis čia dėl to, kad gydytojai tokie jautrūs pacientams.

 

Seselės taip pat maloniai aptarnauja, o administratorės savo mielom šypsenom ir geranoriškumu papildo šį darnų implantacijos centro orkestrą. Dėkoju Jums visiems.

Emilija Ardzijauskaitė

2017/11/23


Noriu padėkoti Karolinai už nuostabiai atliktą burnos higieną. Labai Jums ačiū!

Jolanta Sakalauskienė

2017/08/13


Širdingas ačiū šios klinikos profesionaliems specialistams už puikų darbą!

 

Tai ta vieta, kur galima absoliučiai ramiai jaustis, nes esi tikras, kad viskas daroma pačiam aukščiausiam lygy ir kas svarbiausia šiais laikais – teisinga kaina, nuo kurios silpna nesidaro 😁. Ačiū nuo visos mūsų šeimos!

 

Aušrele, Jūs tiesiog nereali (nes pas Jus daugiausiai praleidžiam laiko)! Visi kiti taip pat nuostabūs ir labai mandagūs!

 

Darbus puikiai įvertino ir  pažįstami, kurie taip pat pradėjo lankytis šioje klinikoje.

Vilma Kandrotienė

2017/07/06


Tiek aplinka, tiek administratorių malonus bendravimas, tiek gydančių gydytojų profesionalumas ir mokėjimas bendrauti, nuraminti paniškai bijant 🙂

 

Rekomendacijos didžiausios! Ačiū Jums.

Nuoširdžiai, Daiva Olkštinaitė

2017/07/04


Labai Jums ačiū Vaidote ir Dainiau Razukevičiai, kad įdėjote man implantą.

 

Ypatingai dėkoju gydytojai odontologei už kantrybę, rūpestį, malonų elgesį, nuoširdų bendravimą.

 

Man pasisekė, kad papuoliau pas Jus! Ačiū visam kolektyvui, su kuriais susidūriau. Sėkmės Jums

Eleonora Valerija Aukštuolienė

2017/05/25


Noriu padėkoti gydytojai Ramunei Mickienei už suteiktą kokybišką gydymą. Esu labai dėkinga.

Tadas

2017/05/25


Dėkoju Karolinai už atidumą, nuoširdų bendravimą ir profesionalius patarimus nelengvame dantų ir dantenų priežiūros kelyje.

Pacientė

Nuoširdžiausiai dėkoju nuostabiai ir pačiai geriausiai, šilčiausiai, kruopščiausiai ir švelniausiai gyd. Jovitai Dubinskienei.

 

Linkiu Jums ilgų ir įdomių darbo metų, kad visad turėčiau kur sugrįžti.

 

Laimės ir sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems

Linkėjimai nuo Vaidos

2017/01/11


Gyd. Jovita Dubinskiene, Ačiū Jums! Pas Jus jaučiuosi saugiausia ir pasitikiu Jūsų kompetencija!

 

Teko „paklaidžioti“ po kitas odontologijos klinikas, bet vis tiek visi keliai veda pas Jus! Jūs geriausia!

Pagarbiai, Šadauskų šeimyna

2016/10/22


Norime padėkoti gydytojai Aušrai. Ji pati geriausia, kokią man teko sutikti.

 

Jos neabejingumas sergančiam vaikui per naujametines šventes pakeitė nuomonę apie mediciną.

 

Ji prižiūri visos mūsų šeimos narių dantis. Dėkui Jums ir sėkmės!

Virginija Chlebopaševienė

2016/08/27


„Mes visi esame Angelai, tik su vienu sparnu. Norėdami skristi – turime apsikabinti…“ Ačiū Jums už Angelišką globą.

 

Administratorė Aistė, gyd. Dainius Razukevičius, gyd. anesteziologė Natalja, asistentės Daiva ir Irma – žmonės, kurie dirba iš širdies. Ačiū Jums už Jūsų rūpestį, meilę ir profesionalumą.

Inga Stravinskienė

2016/08/26


Norėčiau padėkoti gerb. daktarui D. Razukevičiui už puikius ilgo gydymo rezultatus.

 

Po smilkininio žandikaulio sąnario disko ir ortognatinės operacijų pagaliau jaučiuosi vėl sveika ir laiminga!

 

Ketverius metus trukę stiprūs skausmai baigėsi, dabar galiu džiaugtis gražia šypsena! Nuoširdžiai JUMS dėkoju!

Nijolė Lukoševičiūtė

2016/08/25


Didelis AČIŪ gyd. J. Dubinskienei, doc. Razukevičiui, gyd.Razukevičienei ir kitiems, su kuo teko turėti reikalų, už malonų, profesionalų aptarnavimą.

 

Ačiū už sutaupytus skraidymus, nes esu “skraidanti” pacientė.

 

Labai puikus kolektyvas. Laikykitės vienas kito, nes vienybėje stiprybė.

Laima

2016/08/14


Labai noriu padėkoti burnos higienistei Aurelijai Karpavičiūtei už labai malonų darbą, kruopštumą. Ačiū.

Raimonda

2016/08/05


Atsakingas ir profesionalus gydymas, malonus ir paslaugus priėmimas.

 

Dėkoju gyd. D. Razukevičiui, kad kas neįmanoma kitur, tapo įmanoma čia. Dėkoju. Sėkmės kolektyvui!

Giedrė Bartkuvienė

2016/08/03


Ačiū burnos priežiūros specialistei Karolinai už kruopštų darbą, priežiūrą, patarimus. Todėl visada norisi sugrįžti.

Marija

2016/05/06


Ačiū, kad pataisėte man iltis ir čia dėkoja Marija, 6 m.

Neringa

2016/05/05


Ačiū visiems gydytojams padėjusiems turėti tvarkingus dantis ir gražią šypseną. Visi esate labai rūpestingi ir geri specialistai.

Pacientai

2016/04/14


Didelis ačiū Aurelijai. Jūs nuostabi. Mes dar sugrįšime.

Ignas

2016/03/22


Čia buvo Ignas. Man 3 metai. Man labai patiko!

Gražina Zizaitė

2016/02/19


Geriausiam gydytojui G. Jankauskui – ačiū. Jūs pats geriausias!

Edita

2016/02/17


Visi mes žmonės kažko bijome. Vieni – aukščio, kiti – vorų, o kiti – gydytis dantis. Todėl noriu padėkoti visam šauniam Jūsų kolektyvui, kad baimę „gydyti dantis“ padėjote nugalėti. Linkiu niekad nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai. Būkit sveiki ir laimingi.

Dalia Šliažienė

2016/02/15


Jūsų klinikoje gydausi nuo 2015 metų gruodžio mėnesio, todėl pirmiausia noriu padėkoti už kokybišką aptarnavimą ir malonų administratorių darbą. Ypač dėkinga gyd. G. Jankauskui.

Edvinas

2016/02/12


Ačiū gydytojai Aušrai už puikiai atliktą darbą, malonią atmosferą.

Nerijus

2016/02/11


Noriu padėkoti šauniam KIC kolektyvui už profesionalumą, nuoširdumą ir suteiktas kokybiškas paslaugas.

Virginijus Bočus

2016/01/12


Dėkui gyd. Gvidui Jankauskui už profesionaliai atliktą darbą.

 

Implantas prigijo gerai ir be problemų. Rekomenduoju ir kitiems.

Lina Varaneckienė

2015/11/03


Galiu pasakyti, kad KIC klinikoje dirba aukščiausio lygio specialistai. Su pacientu aptariamas gydymo planas, ir tikrai atliekama tai, kas geriausiai tinka konkrečiam žmogui. Be to, klinikoje yra rami, maloni aplinka. Gydausi čia ir esu labai patenkinta. Su geriausiais linkėjimais visam kolektyvui!

Lina M., Plungė

2015/08/20


Nuoširdžiai dėkoju gerbiamam daktarui Dainiui Razukevičiui ir visai komandai už sukurtą nepaprastą psichologinį klimatą, už aukštą emocinį intelektą, už profesionalumą ir už didelius stebuklus.

Lina Varaneckienė

2015/08/04


Lankiausi Kauno implantologijos centre. Gydytojas Gvidas Jankauskas šalino 2 dantis. Labai bijojau, tačiau po operacijos iš karto galėjau šypsodamasi pasakyti, kad nebuvo ko bijoti.

 

Neskaudėjo nei per operacija, nei po jos. Profesionalus gydytojas, rekomenduoju.

Jolanta S. iš Kauno

2014/08/23


Esu begalo patenkinta ir laiminga savo naująja šypsena.

Marija Šimkienė iš Kauno

2014/08/21


Labai kruopštūs ir šilti gydytojai. Ačiū

Nerijus Kalvinskas iš Alytaus

2014/08/06


Noriu labai padėkoti šios klinikos vadovui už supratingumą ir pagalba.

Regimantas V. iš Raseinių

2014/06/27


Šaunūs ne tik gydytojai, bet ir jų asistentės

Genutė Jurkienė iš Kauno

2014/06/10


Malonus aptarnavimas, lengvai ir greitai patenkina visus paciento poreikius

Egidijus Germanavičius iš Kauno

2014/05/29


Visada geriausi patarimai ir sprendimai

Arvydas M. iš Kauno

2014/05/14


Tobula klinika, gydytojai ir aplinka

Gintaras Kuzmickas iš Šiaulių

2014/04/08


Noriu labai padėkoti šios klinikos chirurgams. Auksinės rankos, puikus meistriškumas ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai.

Irena G. iš Kauno

2014/04/03


Puiki klinika

Vincentas iš Kauno

2014/03/05


Aukščiausios kokybės paslaugos bei teigiama atmosfera.

Laima iš Panevežio

2014/01/21


Šios klinikos gydytojai – tikri savo srities profesionalai.

Arūnas K. iš Kauno

2013/11/07


Asmeniškai rekomenduoju gyd. D. Razukevičių ir visą jo komandą.

Gediminas E. iš Kėdainių

2013/09/26


Džiaugiuosi suteiktų paslaugų kokybę.

Ramūnas K.

2013/08/21


Šiandien lankiausi šioje klinikoje ir esu begalo patenkinta gydytojų profesionalumu ir maloniu bendravimu.

Rūta, Kaunas

2013/08/17


Esu be galo dėkinga už atliktą dantų implantavimą. Malonus ir profesionalus kolektyvas.

Romualdas, Kaunas

2013/03/04


Noriu padėkoti visam KIC kolektyvui už nuoširdumą, supratingumą ir už puikiai atliktą gydymą. Ačiū administratorei už malonų ir šiltą pasitikimą.

Jonas

2013/02/19


Dėkoju gyd. Dainiui Razukevičiui už profesionalumą, malonų bendravimą bei sėkmingą gydymą.

Neringa

2013/01/28


Esu begalo patenkinta savo gydymo rezultatais. Dėkoju gydytojams ir personalui.

Artūras, Kaunas

2012/12/25


Esu dėkingas Kauno Implantologijos Centro klinikos kolektyvui už nepriekaištingai atliktą dantų gydymą, personalo paslaugumą ir gydytojų profesionalumą.